Ota yhteyttä - me olemme täällä sinua varten

Meisenet Oy

Y-tunnus 3009762-4

Postitorvenkatu 14
33840 Tampere

Toimiston asiakaspalveluaika
arkisin klo 9-15. Muina aikoina
sopimuksen mukaan.

Kun yrityksesi taloushallinto, palkanlaskenta tai vaikkapa tilitoimiston vaihtaminen askarruttavat, ota meihin yhteyttä!

Soita

0201 664 200

Puhelun hinta 0201-numeroihin:
kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min
matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min

Lähetä sähköpostia

info@meisenet.fi

Kirjanpitoaineistot: aineisto@meisenet.fi
Palkanlaskenta: palkat@meisenet.fi
Myynti: myynti@meisenet.fi
Laskutus: laskutus@meisenet.fi

Laskutustiedot

Sähköiset laskut:
Verkkolaskuosoite: 003730097624142
Operaattoritunnus: 0037233274872
OVT-tunnus: 003730097624142

Paperiset laskut:
Meisenet Oy
@A32500.etag.fi@
PL 1000
00781 HELSINKI

Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilökunta

Sanna Kiminki

Toimitusjohtaja, KLT (vanhempainvapaalla) 0201 664 202
sanna.kiminki@meisenet.fi

Liisa Laurila

Vt. toimitusjohtaja 0201 664 201
liisa.laurila@meisenet.fi

Maija Engbäck

Palvelupäällikkö (vanhempainvapaalla) 0201 664 204
maija.engback@meisenet.fi

Vesa Laurila

Liiketoiminnan konsultti 0201 664 210
vesa.laurila@meisenet.fi

Jarmo Hankela

Taloushallinnon asiantuntija 0201 664 207
jarmo.hankela@meisenet.fi

Eija Niemensivu

Taloushallinnon asiantuntija, KLT 0201 664 208
eija.niemensivu@meisenet.fi

Marjo Yrölä

Taloushallinnon asiantuntija 0201 664 211
marjo.yrola@meisenet.fi

Miikka Laaksonen

Kirjanpitäjä 0201 664 205
miikka.laaksonen@meisenet.fi

Sajida Pellonperä

Talous- ja palkkahallinnon assistentti 0201 664 209
sajida.pellonpera@meisenet.fi

Linda Potila

Taloushallinnon assistentti 0201 664 218
linda.potila@meisenet.fi

Palkanlaskenta, Palkkatalo Oy

Johanna Mäkelä

Palvelupäällikkö, PHT 0201 664 206
johanna.makela@palkkatalo.fi

Erika Ahola

Palkanlaskija 0201 664 217
erika.ahola@palkkatalo.fi

Elsi Suhonen

Palkanlaskija 0201 664 213
elsi.suhonen@palkkatalo.fi